O Nas

Jesteśmy lokalnym serwisem informacyjnym z miasta Częstochowa - panoramaczestochowy.pl. Nasz główny cel to dostarczanie mieszkańcom najświeższych wiadomości oraz informacji na temat miasta i okolicy.

Nasza redakcja składa się z doświadczonych profesjonalistów, którzy angażują się w dostarczanie rzetelnych treści w sposób niezależny i wiarygodny. Nasz główny priorytet to informować mieszkańców o najważniejszych wydarzeniach z miasta, zagadnieniach społecznych, politycznych, kulturalnych oraz wydarzeniach sportowych.

W naszym serwisie znajdziesz lokalne wiadomości, a także chronologiczną kronikę policyjną pozwalającą śledzić sytuację na terenie miasta. Dodatkowo, oferujemy bazę lokalnych firm, abyśmy mogli wspierać biznesy lokalne. Dodatkowo udostępniamy drobne ogłoszenia, ogłoszenia o pracę, informacje na temat pogody, stanu jakości powietrza oraz nekrologi.

Ważnym elementem naszego serwisu są również kamery umieszczone w różnych częściach miasta, które pozwolą Ci być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami. Mamy również forum mieszkańców, na którym można dzielić się opiniami i doświadczeniami z innymi ludźmi z naszej społeczności.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub sugestie, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Poniżej znajdziesz dane i informacje kontaktowe naszej redakcji. Jesteśmy tutaj, aby ci służyć i dostarczać najważniejsze informacje z miasta Częstochowa!

Redakcja panoramaczestochowy.pl

42-202 Częstochowa

Wydawca serwisu panoramaczestochowy.pl